PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. 208 on saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

  

VASTUPANDAMATU DISAIN

 

SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides saadaval 208 on tõeline pilgupüüdja. Sõiduki veenvat iseloomu rõhutavad Black Diamond katus ning läikivmustad rattakoopa ja aknaklaasi ääred, samuti teemantlõikega valuveljed.

 

 

ENESEKINDLUS JA SILMAPAISTVUS

 Uue PEUGEOT 208 väljendusrikast esiosa kroonib suuremõõtmeline kroomitud iluvõre ning sõiduki modernsusest pakatavat ja lõikavat pilku toonitavad 3 küünisejäljega täis LED esituled koos pidevalt põlevate LED päevasõidutuledega.

 

 

NÄHTAVUSE TAGAVAD LED TULED

Peugeot’le iseloomulikku tagaosa tõstavad esile nii päevasel kui pimedaajal alaliselt põlevad, kolme küünist jäljendavad täis LEDi tagatuled koos tuledevahelise läikivmusta ribaga.

 

 

VÄLJAPEETUD JA VÄLJENDUSRIKAS TAGAOSA

Uue PEUGEOT 208 dünaamiliselt ja sportlikult tagaosalt võib leida kahte erinevat tüüpi spolerit , üks vähendab kütusekulu ja teine parandab teelpüsivuset. Kroomitud summutiots rõhutab veelgi sportlikku väljanägemist.

 

 

PANORAAMKATUS

Pakkuge oma reisijatele avastamisrõõmu, Cielo panoraamkatus tagab kuni tagaistmeteni ulatuva panoraamvaate ning valgusküllasuse.


 

 

SALONGI MATERJALID

Dünaamilised, mugavad ja keha hästi toetavad esiistmed, kõrgkvaliteetsed materjalid, dekoratiivpistega polstrid muudavad uue PEUGEOT 208 reisijateruumi tõeliseks mugavuste oaasiks.

 

 

JUHIKOHT

HÜPE JÄRGMISE GENERATSIOONI TEHNOLOOGIASSE

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salongis tervitab teid PEUGEOT’ uus, viimase põlvkonna i-Cockpit® 3D. Juhtimise erksus ja intuitiivsus on omandanud uued mõõtmed tänu kompaktsele ja integreeritud juhtsüsteemidele, roolilt konfigureeritavale digitaalsele 3D näidikuteplokile, suurele 10’’ puutetundlikule HD ekraanile ja seitsmele klaviatuuri stiilis lülitile. Lisaks on teil  võimalus valida veel ka 8 erivärvi miljöövalgustuse vahel.

 

DIGITAALNE 3D NÄIDIKUPLOKK

Digiarmatuur koos futuristliku 3D holograafilise ekraaniga asetseb teie silmade kõrgusell. Sõidukit ja sõitmist kajastav teave kuvatakse selgelt loetavana kahele lugemistasapinnale sõltuvalt nende tähtsuse või operatiivsuse astmest (ohutus, juhiabid, navigeerimine). Teil on võimalus alaliselt seadistada enda poolt soovitud andmete kuvamine, näiteks 3D navisüsteem, et saada ülevaade liiklusest.

KASUTAJASÕBRALIK JA INTUITIIVNE EKRAAN

Suuremõõtmeline, 10’’ puutetundlik HD ekraan on hääljuhtimise toega ning võimaldab ühtviisi juhtimist nuppudest roolil või siis seitsmest seadmel paiknevast klahvist. e-208 ekraanilt leiate jõuülekande reaalajas toimimist kajastava ruumilise kujutise. Lisaks on teie käsutuses veel ka Mirror Screen funktsioon, mis võimaldab  uue PEUGEOT 208 pardal oleva Apple CarPlayTM, Android Auto või MirrorLink® kasutamise.

JAUNAS PRAKTISKAS FUNKCIJAS

Priekšpusē jaunajā pārdomātajā glabāšanas nodalījumā var ne vien ievietot, bet arī ar indukcijas palīdzību uzlādēt savu viedtālruni Pasažieru mobilajām ierīcēm salonā ir pieejami vairāki USB spraudņi


 

 

MOOTORID

RÕÕM VALIKUVABADUSEST

Uus kohandatav ja tõhus platvorm

Peugeot 208 linnaauto põhineb uuel, moduleeritaval ja erinevate jõuallikate kasutamise toega CMP/eCMP platvormil, mis võimaldab teil valida sisepõlemismootori (bensiin/diisel) või elektrilise mootori vahel ilma kompromisse tegemata.

Olenemata valikust on teile tagatud nii kõrgest klassist jõudlus kui ka sõiduomadused: eeskujulik teelpüsivus, optimeeritud mass, manööverdatavus, heli- ja soojusisolatsioon ehk kõik mis vaja, et muuta teie sõidukogemus nauditavaks.

 

Sisepõlemismootorite valik 

Viimase põlvkonna Euro6 suure jõudlusega, tõhusad bensiini- ja diiselmootorid meeldejääva sõiduelamuse kogemiseks:

  • PureTech
  • BlueHDi

Need mootorid on lisaks tänu optimeeritud kütusekulule saavutatud säästlikkusele veel kõik varustatud ka Stop & Start süsteemiga.

Elektrimootor

Kogege meeldivaid ja tugevaid elamusi, täielikus vaikuse- ja mugavuse mullis. Seda võimaldavad:

  • Elektrimootori võimsus 100 kW (136 hj)
  • Erksus tänu suurele pöördemomendile 260 Nm
  • Läbisõiduulatus kuni 362 km WLTP järgi

ELEKTRILINE E-208

 

8-käiguline EAT8 automaatkäigukast

Avasta uue, 8-käigulise, käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise impulssjuhtimisega EAT8 käigukasti jõudlus ja erksus.  Kiired ja sujuvad käiguvahetused toimuvad tänu Quickshift tehnoloogiale mängleva kergusega.

 

TEHNOLOOGIA

OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID

PEUGEOT 208 uue linnaautoga on teie käsutuses hulgaliselt nutikaid ja ohutust suurendavaid juhiabisüsteemei teie igapäevaste sõitude lihtsustamiseks.

 

PEUGEOT DRIVE ASSIST

PEUGEOT Drive Assist on teile teenäitajaks osaliselt isesõitvate sõidukite ajajärku:

  • sõidujoone jälgimine koos sõidureal paiknemisega
  • liiklusmärkide tuvastus
  • kiiruse kohandamine ja pikivahe hoidmine
     

HÄDAPIDURUSSÜSTEEM

Automaatne hädapidurdussüsteem

Vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral eessõitva sõidukiga või jalakäijaga sõidurajal vajutab süsteem automaatselt pidurit kokkupõrke ärahoidmiseks või selle tagajärgede minimeerimiseks. Süsteem toimib kiirustel kuni 85 km/h.

PARK ASSIST parkimisabi

Sõiduki parkimine parkimiskohale ja parkimiskohalt lahkumine on meie ‘Park Assist’ tehnoloogial põhineva parkimisabi kasutamisel lihtsam kui kunagi varem.

Piisava ruumivaruga parkimiskoha leidmisel võtab süsteem rooli keeramise funktsiooni üle ning juhi ülesandeks jäävad vaid operatsioonid gaasi- ja piduripedaaliga ning käiguhoovaga.
 

AKTIIVNE REAHOIDMISABI

Joone soovimatust ületamisest hoiatamise aktiivsüsteem tunneb tuuleklaasi ülaosas paikneva kaamera abil ära katkendlikud ja pidevad jooned teel, samuti teeservad, ning korrigeerib enne joone soovimatut ületamist või kaldumist teepervele rooli keeramise teel sõidujoont ilma suunatuld sisse lülitamata. Süsteem töötab kiirustel alates 65 km/h.

 

PIMENURGA JÄLGIMISSÜSTEEM

Kiirustel vahemikus 65 km/h kuni 140 km/h hoiatab aktiivne pimenurga jälgimissüsteem juhti teise sõiduki olemasolust pimedas nurgas.

Hoiatus antakse märgutule süttimisega vastava poole küljepeeglis. Kui juht soovib seejuures siiski sõidurada vahetada (suunatule sisselülitamine), korrigeerib süsteem sõidujoont rooli keeramise teel ja hoiab seeläbi ära kokkupõrke.

 

PEUGEOT 208 LISAVARUSTUS

Tutvuge lisavarustuse kataloogiga ja vaadake Peugeot 208 mudeli kohta lisateavet.

Täpsema informatsiooni teie 208'le sobiva lisavarustuse kohta saate lähimast Peugeot esindusest.

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon