PEUGEOT elektriline e-Traveller mahtuniversaal lausa kutsub teele sõitu nautima. Tänu 100% elektrimootorile kogete muretult enneolematut sõidurõõmu.

 

EELISED
ELEKTRILINE MOOTOR

 

kuni 330 kilomeetrit
läbisõiduulatus (WLTP)

Enneolematud sõiduelamused

Sõitmine 100% elektri jõul pakub uusi elamusi: 

 • Sujuv sõit ilma nõksutamiseta
 • Võimas kiirendus tänu otseülekandele
 • Müravaba mootor

0 gr
CO2 heitgaase

Reaalne sääst

Sääst rahas: 

 • Elektrienergia on odavam kui vedelkütus
 • Väiksed käituskulud tänu väiksemale hooldusvajadusele
 • ‘ECO’ ökonoomse sõidurežiimi kasutamise võimalus aku pealt saavutatava läbisõiduulatuse optimeerimiseks

30 minutit
läbisõiduulatuse taastamiseks 80% ulatuses

Kasutuslihtsus 

 • Kiire ja intuitiivne laadimine säästab aega ja närve. 

 

DISAIN
PEUGEOT’ Next Gen sõiduauto

PEUGEOT’ uus, modernse esiosaga 100% elektriline e-Traveller on silmapaistvalt elegantse disainiga ja veenvalt isikupärane.
PEUGEOT e-Traveller mudelivalikust leiate tänu kolmele kerepikkusele (Compact, Standard ja Long), moduleeritavusele hulga reisijate sõidutamiseks (5 kuni 8 kohta) ja pagasiruumi kuni 1500-liitrilisele mahutavusele 8 inimesega pardal või kuni 3000-liitrilisele mahutavusele 5 inimesega pardal, just endale sobiva.

 

ISELOOMUGA MASIN

Oma mudeliversioonile iseloomuliku iluvõrega, mida ehib elektrikarva lõvimärk, on see masin igati vääriline täiendus Peugeot’ juba olemasolevate elektrisõidukite valikusse. Vooluvõtupesa luuk paikneb mugavat ja praktilist laadimist võimaldavalt asukohaga sõiduki esiosas, juhipoolsel küljel.
Sõiduki tagaosa ehib „e-Traveller“ mudeliversiooni eristav embleem, mis kannab samuti rohelise ja sinise läikega elektrikarva lõvimärki.
Peugeot’ e-Traveller mudeliversioon sobib oma erksuse ja hea manööverdatavuse poolest eeskätt hästi kasutamiseks linnaliikluses ja sellega on avatud juurdepääs ka muidu piiratud liiklusega aladele. Selle sõiduki vaid 1,90m kõrguse juures on teile tagatud muretu sissepääs masinaga nii maa-alustesse parklatesse kui ka parkimismajadesse.

 

ÜLIM SÕIDUMUGAVUS

Uus spetsiaalne 3,5’’, värvimaatriksiga näidikuteplokk PEUGEOT e-Travelleri armatuurlaual võimaldab kogu juhtimiseks vajaliku info nagu läbisõiduulatuse ressursi ja võimsusmõõdiku kuvamise reaalajas (Charge/Eco/Power).
Suuremõõtmelisel puutetundlikul ekraanil on teil otselülituste abil vaevatu ligipääs elektrimootori talitlusest ning võimalus energiavoogude selgeks visualiseerimiseks. „e-Toggle“ klahv võimaldab vahetu juurdepääsu elektrilise automaatkäigukasti lülitustele, ühtviisi on teil võimalus valida kolme sõidurežiimi vahel: ECO, NORMAL ja POWER. Elektrilist seisupidurit puudutavas osas on see saadaval põhivarustuses ja selle toime on automaatne ning seeläbi täiesti vaevatu.

 

100% ELEKTRITEHNOLOOGIA
Next Gen tõhusus

Elektrimootor

100-kW (136-hj) mootoriga on tagatud masina ülim erksus tänu otse mootorist saabuvale 260Nm väändemomendile, konkurentsitult sujuvaim sõit ning seeläbi ühtlasest, dünaamilisest ning müravabast sõitmisest saadav sõidurõõm.

 

Võimsate akude topeltpakkumine

Elektrimootoriga PEUGEOT e-Traveller on varustatud integreeritud kõrgepingeakuga mahutavusega kas 50 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 230 km WLTP, või 75 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 330 km WLTP, aku arvelt seejuures ei reisijateruumi praktilisuse ega ka kaubaruumi mahutavuse arvelt järeleandmisi tegemata.
Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast 160 000 km läbisõitu. 

 

LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

PEUGEOT e-Travelleri aku läbisõiduulatus võimaldab teile läbisõidu kuni 330 km mõõdetuna WLTP tüübikinnituse määramise protokolli järgi (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). WLTP protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

 

MILLISED ON LÄBISÕIDUULATUST MÕJUTAVAD TEGURID?

KIIRUS

sõitmisel ühtlasel kiirusel 130 km/h on 100% elektrilise sõiduki läbisõiduulatus kaks korda väiksem võrdluses WLTP homologeeritud läbisõiduulatusega

TEMPERATUUR

Läbisõiduulatus võib kevade ja talve vahel erineda kuni 35%. Üheks tõhusaimaks viisiks läbisõiduulatuse suurendamiseks on sõiduki sisekliima sõidueelne ettevalmistamine, kui sõiduk on ühendatud vooluvõrku, vähendades seeläbi küttesüsteemi ja kliimaseadme mõju läbisõiduulatusele.

JUHTIMISSTIIL

Säästlikud juhtimisvõtted annavad elektrisõidukiga sõitmisel juurde rohkemgi kui sisepõlemismootorite korral: sujuvad kiirendused ja regeneratiivpidurdus võimaldavad energia kokkuhoiu kuni 15% läbisõiduulatusest.

 

LIHTSAD JA KIIRED LAADIMISLAHENDUSED

Uue PEUGEOT e-Travelleri läbisõiduulatuse 330 km (WLTP)(1) täimahuliseks ärakasutamiseks on sõidukil mitu täislaadimise võimalust.
Saadaval on kahte tüüpi pardalaadijaid, millega on kaetud klientide kõik kasutusvajadused ja kõik laadimislahendused; põhivarustusse kuulub 7,4-kW ühefaasiline laadija ja lisavarustusena on saadaval 11-kW kolmefaasiline laadija.

 

Laadimine elukohas ja töökohal

Standardse, sõiduki põhivarustusse kuuluva laadimisjuhtmega laadite PEUGEOT e-Travelleri akut tavapärasest vooluvõtupesast elukohas. Ühtviisi on laadimiseks võimalik kasutada (Green’Up tüüpi) jõuvõtupesa, mis võimaldab vähendada laadimise aega 15 h-ni, kasutades selleks spetsiaalset, tarvikute loendis pakutud laadimisjuhet.

Samuti on võimalik teie PEUGEOT elektrilise e-Traveller laadimine kiirendatud korras ja täiesti ohutult, kasutades selleks Wall Box laadimisjaama: täiemahulise täislaadimise aeg väheneb 7,4-kW ühefaasilise Wall box laadimisjaama kasutamisel 7 tunni ja 30 minutini.

Laadimispunkti paigaldamiseks kõige paremini sobiva lahenduse pakkumiseks on PEUGEOT valinud oma partneriks Zeborne. Wall Box seisneb kõige kindlamas ja kiiremas laadimislahenduses.

 

Laadimine avalikes laadimisjaamades

Aku termoregulaator võimaldab 100kW laadijate kasutamise ja 80% laetuse taseme saavutamise 30 minutiga. Ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga saadaval üle kogu Euroopa.

Peugeot soovitab teil registreerida end mobiilirakenduse abil Free2Move Services teenuste kasutajaks, millega avaneb teile vaevatu ligipääs Euroopa suurimale avalike laadimispunktide võrgustikule.

Tänu ChargeMyCar rakendusele koos Free2Move Services teenuste ja laadimiskaardiga on teil ligipääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimispunktiga üle kogu Euroopa.

 

SÕIDUREŽIIMID

SÕIDUREŽIIM

Uue e-Travelleriga on teil valida kolme sõidurežiimi vahel:

 • Säästurežiim Eco: ökonoomne: läbisõiduulatuse optimeerimine teatavate parameetrite reguleerimise teel,
 • Tavarežiim Normal: tavarežiim: optimaalne mugavus igapäevaseks kasutamiseks,
 • Võimsus: Jõudluse optimeerimine suurte veoste transportimisel

PIDURDUSREŽIIMID

Tänu regeneratiivpidurdusele, saadaval on kaks mootorpiduri taset, mis võimaldab teile aku laadimise sõiduki mahakiirenduste käigus:

 • mõõdukas, mis sarnaneb tajutavalt sisepõlemismootoriga mudeliversioonide vastavatele omadustele,
 • tõhustatud kontrollitud mahapidurdusteks gaasipedaali toimel.

 

TEHNOLOOGIA
Turvalisus ja juhiabid

VISIOPARK

Tagurduskaamera lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses sõiduki taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste kohtamise korral sõiduki tagaosas teeb süsteem vaate automaatse suurenduse muude vaadete abil selle lihtviisilisel tellimisel.

JOONE SOOVIMATU ÜLETAMISE HOIATUS

See süsteem tuvastab tahtmatu pidev- või katkendjoone ületamise sisselülitamata suunatuledeta. Helilisest ja visuaalsest hoiatussignaalist on palju abi, kui juht on unine või tema tähelepanu hetkeks hajunud.

PIMENURGA SEIRESÜSTEEM

Tänu neljale sensorile, mis asuvad teie sõiduki eesmisel ja tagumisel kaitseraual, teavitab pimeala jälgimissüsteem teid sellest, kui sõiduk asub vasak- või parempoolse pimenurga tsoonis. Ühele tahavaatepeeglitest või pardaekraanile ilmub teie hoiatamiseks valgussignaal.

 

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUS

Mitmeotstarbeline kaamera loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Soovitame salvestada mõõdetud kiiruse püsikiiruse regulaatorisse või kiirusepiirajasse, kui see on aktiveeritud.

 

TULEDE AUTOMAATLÜLITUS

See pimeda ajal tööle lülituv iseõppiv süsteemi teeb kaugtulede ümberlülituse lähitulede vastu ja vastupidi sõltuvalt teiste, kaamera abil tuvastatud sõidukite olemasolust.

 

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad kõikide, ükskõik kas liikuvate või paiksete takistuste olemasolu. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. Sellisena võimaldab see hoida ära kokkupõrke kiirustel alla 30 km/h ning võimaliku õnnetusjuhtumiga kaasnevate kahjude jäämise võimalikult väikesteks suurematel kiirustel.

 

MYPEUGEOT®

PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakendusele:

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon