Tarbesõiduk pakub mitmeid eeliseid igapäevastes töökohustustes, muutes su päeva lihtsamaks ja mugavamaks.

 

VALIGE VÄLJA JUST TEIE NÕUDMISTELE VASTAV EXPERT

Eesmärgiga vastata klientide kasutusvajadustele on PEUGEOT Expert mudeliversioonide valik teinud taas kord läbi uuenduskuuri.

 

EXPERT L3

Veate igapäevaselt suuremõõtmelisi esemeid ja vajate ohtralt laadimisruumi. Soovitame teile Experti pikka mudeliversiooni, mis on järgmiste näitajatega: 

  • Mahutavus: kuni 6,6 m3
  • Laadimisruumi pikkus: kuni 4 m

EXPERT DANGEL 4X4

Dangel 4X4 neliveo süsteem kohandub tänu ECO 2WD või AUTO 4WD ümberlülitusvalitsale täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.

EXPERT TEAM

Veate reisijaid ja teil on vaja laadimisruumi. Igapäevaselt vajate te järgmist:

  • Moduleeritavus kuni kuue isiku regulaarseks vedamiseks koos statsionaarse või liigenduva istmega
  • Laadimisruum kuni 5,5 m3
  • Kaubaruumi pikkus kuni 2,38 m

 

100% ELEKTRILINE e-EXPERT

Tutvuge uue PEUGEOT e-Expert kaubikuga ja selle, elektrimootoriga mudeliversiooniga kaasnevate eelistega. Elektrimootoriga tarbesõiduki e-Expert juurest leiate eest kõik Expert mudeli trumbid teie äritegevuse hõlbustamiseks.

 

NUTIKAS RUUMIKUS

PEUGEOT Expert kaubiku varustus on kasutamisel lihtne ja intuitiivne ning võimaldab teile endisest suurema tõhususe oma asjaajamistes.

 

MODUWORK

Moduwork iste muudab uue Experti oluliselt funktsionaalsemaks, võimaldades kasutada ära ka tühje istekohti. Parempoolset istet on võimalik kokku klappida ja üles tõsta. Tulemuseks on istme asemele tekkinud tasapinnaline kaubaruum.
Vaheseinas olev suur lahtikäiv luuk tõstab sõiduki kasuliku pikkuse 4 meetrini, võimaldades vedada pikki esemeid. 

KÜLJEUKSED

Külgmiste, käed vabad liugustega piisab PEUGEOT Expert mudeli lahtilukustamiseks ja teiepoolse külgmise liugukse avamiseks lihtsalt jalaliigutusest tagastange nurga all. Sama liigutus toob kaasa ka ukse sulgemise ja sõiduki lukustamise sõiduki juurest lahkumisel. Seega puudub nüüdsest vajadus asju ukse avamiseks käest maha toetada: piisab elektroonilise võtme kandmisest taskus.

 

KAUBARUUM

PEUGEOT Expert kaubikus on kompaktsed välismõõdud ühendatud maksimaalse, antud segmendis konkurentsitu mahutavusega laadimisel.
Tagaosas on furgoonid ja pikad kabiinid varustatud 50/50 avanevate pöördustega, mis võidakse varustada klaasidega koos klaasisoojenduse ja kojameestega. Teise võimalusena on mudel saadaval lisavarustusse kuuluva tagaluugiga.

Laadimisruum on saadaval kaetud põrandaga, millele võidakse lisada ka vooderdusega servad* Need on valikus kas täispuidust või puidust libisemisvastase viimistlusega koos alumiiniumist lävepakkudega.
PEUGEOT Expert kaubik on ühtviisi varustatud veel ka koormatõkistega.

VAHESEIN

Tavalise vaheseina asemel on võimalik valida isoleeriv, aknaga vahesein, mis lisaks oma põhifunktsioonile, reisijate kaitsemisele, vähendab veel ka mürataset salongis ja peab sooja. Juhi ergonoomia ja mugavuse tagamiseks on see vahesein pika sammu ulatuses reguleeritav, et jätta  ruumi juhiistme seljatoe jaoks.

 

VÄLISDISAIN

Isikupärase väljanägemisega PEUGEOT Expert lausa kiirgab vastupidavust ja elegantsi.
Proportsioonid esiosa, salongi ja laadimisruumi vahel on harmoonilises tasakaalus. Stiilipuhtad jooned rõhutavad silueti sujuvust ja modernsust, samas kui kõrgel paiknev ja püstise asetusega iluvõre kõneleb selle kaubiku esimesest pilgust äratuntavast hoogsast, pealehakkamist täis iseloomust.
Täiendavat elegantsi lisavad Pack Look’i ja selle LED signatuur.

 

MUGAV SALONG

PEUGEOT Expert kaubiku salongis on panustatud sõidumugavusele. Juhiiste on kõrge ja sellelt on laitmatu ülevaade liikluses toimuvast, kusjuures pääsu juhiistmele hõlbustab otstarbekohane astmelaud. Juhtimisasend funktsionaalsel ja ergonoomilisel juhikohal sarnaneb sõiduautodele iseloomulikule juhtimisasendile ning juhikohalt on vahetu ligipääs paljudele panipaikadele.
PEUGEOT Expert mudeli pardal on teie käsutuses koos keskmise küünarnukitoega pööratav Moduwork’i kirjutustasapind, mille abil muudate juhikoha tõeliselt ergonoomiliseks ja praktiliseks liikuvkontoriks.
Nutitelefoni hoidik koos integreeritud laadimisjuhtmega ning tahvelarvuti hoidik armatuurlaual võimaldavad teile teie digiseadmete positsioneerimise nähtavale kohale kohe käe ulatuses.

 

ÜHENDATAVUS

Häälkäskluste toe ja ühenduvusega 3D naviseadmega jõuate alati muretult just sinna kuhu vaja. Seade on varustatud puutetundliku ekraaniga, millelt avaneb ligipääs nii ühenduvusteenustele kui ka TomTom Trafic liiklusinfole reaalajas.
Mirror Screen funktsioon võimaldab teil ühendada nutitelefoni armatuurlaual paikneva USB liidese kaudu. Teie rakendused kuvatakse ekraanile ja on 7" puutetundlikult ekraanilt vahetult juhitavad.

 

2 PIKKUST

Expert on saadaval 2 erineva pikkusega:

4,95 m pikkune L2 versioon - 5,3 m³
4,95 m pikkune L2 versioon - 5,8 m³

5,30 m pikkune L3 versioon - 6,1 m³
5,30 m pikkune L3 versioon - 6,6 m³

MOOTORIVALIK
KOMPROMISSITU JÕUDLUS

PEUGEOT Expert põhineb moduleeritaval, erinevaid energiaallikaid toetaval EMP2 (Efficient Modular Platform) platvormil, mis pakub kompromissitu valiku mudeliversioone nii diisel- kui ka elektrimootoriga.

Ka uue PEUGEOT e-Expert juures on ilmsed EMP2 platvormiga kaasnevad eelised, millega on tagatud masina optimaalne konstruktsioon, laadimisruum sama suure mahutavusega kui sisepõlemismootoriga mudeliversioonidegi korral ning ergonoomiline juhtimisasend.

 

Diisel BlueHDi MOOTORIVALIK

PEUGEOT Expert kaubiku roolis avastate te märkimisväärse, BlueHDi mootorite jõul saavutatud sõidumugavuse.

1400-kg kandevõime juures on bilanss veelgi enam plussis tänu kõige väiksemale kütusekulule ja väikseimale heitgaaside kogusele terves segmendis, samuti ülimalt konkurentsivõimelistele kasutuskuludele hooldusvälbaga 40 000 km või 2 aastat.

100% ELEKTRIMOOTOR

Uus, ühtviisi hea manööverdatavusega linnas kui vastupidav ja turvaline maanteel, PEUGEOT e-Expert on varustatud 100-kW (136-hj) elektrimootoriga. Selle mootoriga kulgeb sõit ühtviisi nii sujuvalt, dünaamiliselt kui ka müravabalt, tagades mootori koheselt vabanevale väändemomendile 260 Nm erakordse erksuse kiirendamisel.

 

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

LIIKLUSMÄRKIDE JA KIIRUSPIIRANGUTE TUVASTUSE

Mitmeotstarbeline kaamera loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Loetud kiirus pakutakse teile välja soovitusliku väärtusena teie püsikiiruse hoidja või kiiruspiiraja jaoks, kui see on aktiveeritud.
 

VISIOPARK 1

Tagurduskaamera lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses kaubiku taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste tuvastamise korral sõiduki taga lülitub süsteem automaatselt tuvastatud objekti suurendatud vaatele, mida vajadusel saab lihtsa käskluse abil muude vaadetega täiendada.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad nii liikuvaid kui ka statsionaarseid takistusi. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. See hoiab ära kokkupõrked sõitmisel kiirusel kuni 30 km/h ning suurematel kiirustel hoiab see ära liiased kahjud kokkupõrkekiiruse vähendamise teel.

TULEDE AUTOMAATLÜLITUS

Süsteem aktiveerub pimedas. Süsteem lülitab tuled ümber kaug- ja lähitulede vahel automaatselt sõltuvalt kaamera poolt tuvastatavast muude sõidukite liiklusest teel.


 

 

ÜMBEREHITUSED
VASTAMAKS KÕIKIDE VAJADUSTELE

Vastamaks kõikide, tarbesõidukite kasutajate ootustele on Peugeot Expert saadaval erinevate mudeliversioonidena: Kubatuurse laadimisruumiga, kasti ja pika kabiiniga, kiirabidena, isotermilise furgooniga, suurendatud läbitavusega, neljarattaveolistena, kauplusautodena, invatranspordi valmiduses jne.

Expert mudeliversiooni väljaehitamise hõlbustamiseks on masina juures nähtud ette ühendusplokkide valmidus täiendava elektrilise varustuse lisamiseks ilma, et seejuures osutuks vajalikuks muudatuste tegemine sõiduki elektriskeemis.

Teatavateks väljaehitusteks on Expert saadaval plate ja kabiiniga mudeliversioonis. Kere paigaldamiseks on nähtud ette otstarbekohased kinnituspunktid või tugevdused.

 

PEUGEOT EXPERT LISAVARUSTUS

Tutvuge lisavarustuse kataloogiga ja vaadake Peugeot EXPERT mudeli kohta lisateavet.

Täpsema informatsiooni teie EXPERT'ile sobiva lisavarustuse kohta saate lähimast Peugeot esindusest.

VAATA LÄHEMALT

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon