Avastage PEUGEOT 2008 - kompaktne linnamaastur, mille disain ei jäta kedagi külmaks. 2008 oma innovaatilise 3D PEUGEOT i-Cockpit® armatuuri, võimsate ning tõhusate  sisepõlemis- ja elektrimootorite  valikuga pakub erakordse sõiduelamuse.

 

DISAIN
MEELIÜLENDAV LINNAMAASTUR

Enesekindlad kuid voolavad küljejooned kõnelevad uue 2008 jõulisusest ja ruumikusest ning annavad autole energiast pakatava silueti. Iseloomu lisavad väljendusrikas esiosa, isikupärane tulede signatuur, 18“ valuveljed, läikivmustad aknaliistud ja Black Diamond katus.

 

 

ILMSELGELT SILMAPAISTEV

Uue PEUGEOT’ 2008 esiosa silmapaistvus ja isikupära väljendub tavalisest tagapool paiknevas tuuleklaasis, mis rõhutab selle sõiduki nõtkust ja atleetlikkust. Sõiduki rõhtsa paigutusega kapott päädib esiosas suuremõõtmelise, kroomitud iluvõrega margikohaselt isikupäraste, kolme küünisejälge jäljendava valgussignatuuri ja masina kaslasliku pilgu modernsust esile tõstvate täis LED esitulede vahel.

 

HEA JUURDEPÄÄSUGA NING RUUMIKAS PAGASIRUUM

Pagasiruum on madala lävega ja avara juurdepääsuga ning selle mahutavust on võimalik soovi korral veelgi suurendada, 2/3-1/3 osades kokkuklapitava tagaistmega. Pagasiruumi kahetasandiline põrand võimaldab ülemisel tasandil veetavate asjade kiirema ja lihtsama peale- ja mahalaadimise. Alumises asendis on rõhuasetus pagasiruumi mahutavusel.

 

LAINURKVAADE

Uue PEUGEOT 2008 katuseluugiga panoraamkatus muudab salongi valgusküllaseks. Rõõmu on sellest kõikidele reisijatele kuni tagumiste istekohtadeni välja.

 

 

PREMIUMKLASSI MUGAVUSEGA ISTMED

Seadke ennast sisse uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi ergonoomilistel ja head tuge pakkuvatel istmetel.
Esiistmed on saadaval varustatuna istmesoojendusega, massaažifunktsiooniga ja elektriliselt seadistatavatena.

 

PREMIUMKLASSI MUGAVUS

Suurema mugavuse pakkumiseks on tagaistme konfiguratsiooni tehtud ruumilisa pakkuvad muudatused, salongi on ka integreeritud hulgaliselt praktilisi ja nutikaid panipaiku.

Lisaks on sõiduki müraisolatsiooni kvaliteet võrreldav premiumklassi sõidukite omaga.

 

SUJUVAD ÜLEMINEKUD

Uue PEUGEOT 2008 toekat tagaosa ehivad läikivmust riba tulede vahel, dünaamilisust rõhutav spoiler ning alaosas annab väljanägemisele viimase lihvi kaks kroomitud summutitoru otsa.
Lisaks Peugeot’le iseloomulike LED tagatuledele tõstavad sõiduki kõrgtehnoloogilisust esile tuledes kolme küünisejälge jäljendavad ning nähtavuse tõstmiseks nii valgel kui ka pimedal ajal põlevad tagatuled.

 

JUHIKOHT
ULATUSLIK KOGEMUS

Rikastage oma elamustepagasit uue, PEUGEOT i-Cockpit® 3D juhikohal, mida iseloomustab intuitiivne ergonoomilisus ja mis hõlmab kompaktset rooli, 10’’ puutetundlikku HD ekraani ja digitaalset konfigureeritavat 3D näidikuplokki.

See masin on varustatud „käed vabad - võti taskus“ käivitus- ja lukustussüsteemiga, mille aktiveerimiseks piisab sõidukile lähenemisest või sõidukist eemaldumisesti. Ühtviisi on teil võimalus oma teekondade isikupärastamiseks valida selleks soovikohase sõidurežiimi

Uue PEUGEOT e-2008 linnamaasturi roolis avanevad teile kõik PEUGEOT’ 3D i-Cockpit® armatuurlaua poolt pakutavad võimalused elektrisõiduki juhtimiseks vajalike valikutega ja läbisõiduulatuse optimeerimiseks pidurdamisel vabanevat energiat salvestava sõidurežiimigaikoos reaalajas kuvatava infoga jõuülekandesüsteemi funktsioonide kohta.

 

 

SÕIDUTEABE ESITAMINE TÄIESTI UUEL TASANDIL

3D digitaalse näidikuplokiga kuvatakse juhi silmade kõrgusele kõik juhtimiseks vajalik teave nagu näiteks naviseade ja juhiabid.
Süsteem kuvab info seadistatavate parameetrite alusel kahel tasandil tähtsuse järgi - esiplaanil ja tagaplaanil.
Tähtsama loomuga teave nagu näiteks sõidukiirus ja ohutust puudutavad hoiatused kuvatakse hologrammi kujul, teie tähelepanu koheseks äratamiseks.

 

IGAKÜLGSE ÜHENDUVUSEGA LINNAMAASTUR

Tänu TomTom® Traffic 3D naviseadmele on teie käsutuses liiklusinfo, teekonnale kuluv aeg ja ka ohualad.
Püsige ühenduses kuvades läbi Mirror Screen funktsiooni oma nutitelefoni rakendused puutetundlikule ekraanile.
Teie nutitelefon laetakse täis induktsioonimeetodil asetades telefoni laadimiseks ettenähtud alale keskkonsoolil, mugavuse suurendamiseks on reisijate käsutuses USB pesad nii esi- kui ka tagaistmete juures.

 

PUHAS FOCAL® HELI 

Täitke oma uue PEUGEOT 2008 salong oma lemmikmuusikaga, mille puhas ja kvaliteetne esitus on tagatud eksklusiivse premium Focal helisüsteemiga®. Kõrgkvaliteetse Hi-Fi, rikka, puhta ja dünaamilise helipildi saavutamiseks on salongi paigaldatud 10 kõlarit, seal hulgas keskkanal, 4 tweeterit, 4 wooferit ja subwoofer.

 

 

MOOTORID
MEELIERUTAV VALIK

Kasutage võimalust valida just teile sobiv mootori:

 • Elektri jõul sõitmisel võimaldate endale laiema liikumisvabaduse ja vaba ligipääsu ka aladele, mis teistele masinatele keelatud.
 • Sisepõlemismootorite osas on teil võimalus valida suure jõudlusega Euro 6 i bensiini- ja diiselmootorite vahel, mis kõik on varustatud Stop&Start funktsiooniga.

 

SÕITMINE PUHTALT ELEKTRI JÕUL

Väga mitmekülgne nii linnaliikluses kui ka maanteel, ühtviisi hea manööverdatavusega ning töökindel ja turvaline uus PEUGEOT e-2008 linnamaastur on varustatud 100-kW (136-hj) elektrimootoriga.

Selle mootoriga kogete ülimat erksust kiirendamisel tänu vahetult saadaval olevale pöördemomendile 260 Nm.

Teie uue PEUGEOT e-2008 linnamaasturi roolis saab teile osaks sõiduelamus, mida iseloomustab erakordne sujuvus, dünaamilisus ja täielik müravabadus.

PURETECH: JÕUDLUS JA TÕHUSUS

PEUGEOT 2008 uus kompaktne linnamaastur on saadaval varustatuna Euro 6  viimase põlvkonna PureTech bensiinimootoritega, mis on ülimalt kütusesäästlikud, kuid samas erksad ja võimsad.

Valikuvõimalus 4 bensiinimootori vahel:

 • 1,2L PureTech 100 S&S 6-käigulise manuaalkäigukastiga 
 • 1,2L PureTech 130 S&S 6-käigulise manuaalkäigukastiga  
 • 1,2L PureTech 130 S&S 8-käigulise automaatkäigukastiga 
 • 1,2L PureTech 155 S&S 8-käigulise automaatkäigukastiga

BLUE HDi: EKSKLUSIIVNE TEHNOLOOGIA

Uus kompaktne linnamaastur PEUGEOT 2008 on saadaval Euro 6 standardile vastava, eksklusiivse BlueHDi’ tehnoloogiaga varustatud diiselmootoritega, mis on nii erakordselt suure jõudlusega kui ka keskkonnasäästlikud. 

Valida on kahe diiselmootori vahel:

 • 1,5L BlueHDi 100 S&S 6-käigulise manuaalkäigukastiga
 • 1,5L BlueHDi 130 S&S 8-käigulise automaatkäigukastiga

EAT8: MILLINE SUJUVUS

Uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast tagab tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’ ja roolil paiknevatele labadele kiired ja sujuvad käiguvahetused. Senisest kompaktsemana ja ‘Stop&Start’ tehnoloogiaga ühildatuna tagabsee väiksema kütusekulu suurema jõudluse juures.

 

6-KÄIGULINE BVM6 MANUAALKÄIGUKAST

Uus kompaktne linnamaastur PEUGEOT 2008 on saadaval 6 käigulise BVM6 manuaalkäigukastiga:

 • 1,2L PureTech 100 S&S BMV6
 • 1,2L PureTech 130 S&S BMV6
 • 1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6

 

TEHNOLOOGIA
TULEVIKUKINDEL LINNAMAASTUR

Teie ohutuse suurendamiseks, manöövrite lihtsustamiseks ja sõidukit ümbritseva paremaks tajumiseks on uus PEUGEOT 2008 linnamaastur varustatud mitmete tipptehnoloogiliste süsteemidega ja Peugeot’ viimase põlvkonna juhiabidega.

 

TUNDKE RÕÕMU OSALISELT ISESÕITVAST SÕIDUKIST

PEUGEOT 2008 linnamaastur on varustatud  viimase põlvkonna tehnoloogiatega nagu näiteks PEUGEOT Drive Assist Plus süsteemiga, mis võimaldab sõidukile osalise isejuhtivuse andvate funktsioonide haldamise. Sõiduraja hoidmise assistent ja adaptiivse kiirusehoidiku süsteem on varustatud Stop & Go funktsiooniga ning võimaldab sõidki liikumiskiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitja kiirusele ja pikivahe hoidmise.

LAIENDAGE OMA TEGEVUSVABADUST

Advanced Grip Control võimaldab uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi haardeomaduste kohandamise vastavalt teeoludele, valides selleks ühe kolmest sõidurežiimist: liiv, muda või lumi.

Hill Assist Descent Control’  mäestlaskumise abifunktsioon võimaldab linnamaasturi kiiruse reguleerimise järskudel kallakutel.

OPTIMAALNE TURVALISUS

Suurema turvalisuse tagamiseks  on teie käsutuses tehnoloogilised lahendused: 

 • Aktiivne pimenurga jälgimissüsteem
 • Automaatne hädapidurdussüsteem - Active Safety Brake’
 • Väikese pikivahe hoiatus - Distance Alert’
 • Aktiivne reahoidmisabi
 • Automaatselt lülituvad lähi- ja kaugtuled
 • Liiklusmärkide tuvastus ja sõidukiiruse soovitus

SEADKE END SISSE

Muutke lihtsaks oma manöövrid parkimiskohale sisenemisel ja parkimiskohalt väljumisel ‘Full Park Assist’ parkimisabiga.

Süsteem hoolitseb parkimise eest ise: leiab piisava suurusega parkimiskoha, kiirendab ja pidurdab sõidukit ning pargib sõiduki parkimiskohale ükskõik kas risti või piki teega ilma, et juhil oleks vaja keerata rooli või vajutada pedaale. 

PEUGEOT i-COCKPIT® 3D

Tundke rõõmu uue PEUGEOT’ 3D i-Cockpit®  juhikoha ergonoomilisusest ja esteetilisusest

 • Kompaktne rool
 • 10’’HD mahtuvuslik puutetundlik ekraan,
 • Konfigureeritav 3D  näidikuteplokk, kus kuvatakse teave eri tasapidadel vastavalt selle tähtsusele
 • Nutitelefoni toetamise ala ja induktiivlaadija
 • 3D naviseade 
 • Mirror screen (Apple CarPlay / Android Auto / MirrorLink)
 • Sõiduinfo jpm.

 

PEUGEOT 2008 LISAVARUSTUS

Tutvuge lisavarustuse kataloogiga ja vaadake Peugeot 2008 mudeli kohta lisateavet.

Täpsema informatsiooni teie 2008'le sobiva lisavarustuse kohta saate lähimast Peugeot esindusest.

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon