Uue PEUGEOT 3008 disainis on ühendatud jõulised jooned ja dünaamilisus.
Moodne ja uuendusliku tehnoloogiaga Peugeot i-Cockpit® on loodud sinu sõidurõõmule ning turvalisusele mõeldes.

Tänu tõhusatele pistikhübriid-, bensiini- ja diiselmootoritele saad nautida erksat juhitavust ja puhast sõidurõõmu.
PEUGEOT 3008 HYBRID esiveolise pistikhübriidi 225 hj ja nelikveolise versiooni 300 hj mootor on kombineeritud sisepõlemismootoriga. Mudelite elektrilised läbisõiduulatused on vastavalt 56 ja 59 km (WLTP)

 

DISAIN
BRIGHTER DESIGN*

* värske disain
Uue PEUGEOT 3008 disain toob esile enesekindla iseloomu, jõulisuse ja dünaamilisuse tasakaalu. Linnamasturi esiosa on kaasaaegne, isikupärane ja julge.

 

 

UUS ESIOSA

Uue linnamaasturi PEUGEOT 3008 jõuline ja elegantne esiosa ning vertikaalse raamita iluvõre märgib homsete ilumõistete saabumist.

 

 

UUED ESITULED

Led-esituled on juba mudeli baasvarustuses ning neid ilmestavad Peugeot’le iseloomulikud „helendavate kihvadena“ kujundatud päevasõidutuled, mis on äratuntavad esimesest silmapilgust. Sõltuvalt varustusastmest on saadaval ka täis-ledtuled koos staatiliste kurvituledega (SDL).

 

PORITIIVA ILULIIST

Esitiiva iluliistu jätkab kroomitud katuseserv, mis ulatub tagaspoilerini. Elegantse ja dünaamilisena järgib see joon uue linnamaasturi PEUGEOT 3008 siluetti.

 

 

UUED VALUVELJED

Täiesti uue kujundusega 19-tollised San Francisco alumiiniumveljed rõhutavad koos laiade rattakoopakaitsete ja toekate ukselävedega uue linnamaasturi PEUGEOT 3008 jõulist dünaamilisust.
 

 

UUED TAGATULED

Uued Peugeot’ täis-led tagatuled on iseloomuliku 3D-lahendusega, mis meenutavad küüniseid ja suunatuled on nn. „jooksva“ efektiga. Tagatulesid katab läbipaistev suitsklaas, mis visuaalselt pikendab pakiruumi luugi musta triipu auto külgedele ja lisab sportlikkust.
 

 

BLACK PACK VARUSTUS

Uuele PEUGEOT 3008 GT ja GT Pack varustusastmele saab lisada veelgi enam dünaamilisust ja elegantsi Black Pack eriliste musta värvi keredetailide ning elementidega.

  • Esimesest pilgust avaldavad muljet uue värviga „Dark Chrome“ radiaatorivõre ja lõviembleem
  • Sametmustad kirjad „3008“, „GT“ ja „PEUGEOT“ harmoneeruvad täiuslikult katusereelingutega.
  • Esitiibade liistud, katuse- ja spoilerikaunistused ning tagakaitseraua liist on värvitud läikivmustaks.
  • 19“ valuvelgede „Washington“ servad on oonüksmusta värvi ja kaetud Black Mist lakiga.

 

JUHIKOHT
VAHETUM ELAMUS

PEUGEOT i-COCKPIT® JUHIKOHT PAKUB ERAKORDSET KOGEMUST

Moderniseeritud, ergonoomilisest ja luksklassist PEUGEOT i-Cockpit®  juhikohalt avaneb võimalus kogeda ainukordses lihtsuses ja intuitiivsuses väljenduvat sõidukogemust enneolematu mugavuse ja ohutuse tingimustes.
Sõiduki kompaktne ja multifunktsionaalne rool istub hästi kätte ja tagab hea tunnetuse sõiduki üle.
Uus 10’’ HD puuteekraan koos häälkäsklusi toetava 3D naviseadmega on nüüd „multi-touch“ toega. Elegantsed Toggle Switches kroomklahvid võimaldavad kiire ja intuitiivse juurdepääsu erinevatele mugavusfunktsioonidele.
Digitaalne, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuteplokk on hõlpsalt kohandatav, võimaldades kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise juhi vaatevälja.
Pistikhübriidide PEUGEOT i-Cockpit® on otsast lõpuni spetsiifilise suunitlusega, võimaldades  sõitu iseloomustavate andmete kuvamise näidikuteplokile teie vaateväljas (sõidurežiim, akuenergia ressurss ja läbisõiduulatus akude pealt) ning energiakulu (nii elektrienergia kui ka kütus) statistika kuvamise puuteekraanile.

 

ÜHENDATAVUS

Mirror Screen funktsiooniga saate kuvada oma nutitelefoni rakendused puuteekraanile, seda Apple CarPlayTM või Android AutoTM ühilduvuse eeldusel, ning tänu juhtmevabale laadimisalale sõiduki esiosas ei ole teil tarvis karta ka ühenduse katkemist.

Tagaistmel reisijate käsutuses on omakorda kaks USB laadimispistikut kaasaskantavate seadmete jaoks.

Hi-Fi FOCAL® tippklassist ja tehnoloogiliselt innovaatiline audiosüsteem on uskumatult kvaliteetse heliga. Keskriba ja kõrgsageduste kõlarid on uue Bronze Belem dekooriga ning bassikõlar istme all ei hõiva pagasiruumi ressursse.

 

MOOTORIVALIK
SMART HIGH TECH*

*Intelligentne tehnoloogia
Uue linnamaasturi PEUGEOT 3008 puhul saate valida jõuallika, tegemata järeleandmisi sõiduomadustes, ruumikuses ja pakiruumi mahutavuses.

 

Sisepõlemismootorid

Uuel linnamaasturil PEUGEOT 3008 on lai valik sisepõlemismootoreid. Mootorid on kõik varustatud Stop&Start süsteemiga.

Bensiinimootorid, pakuvad sõidurõõmu ja kõrgtasemel sooritust:

  • PureTech 130 S&S EAT8,

Diiselmootor, mis on võimekas ja saastab varasemast vähem:

  • BlueHDi 130 S&S EAT8.

Roolilt labadega juhitav elektrilise ajamiga automaatkäigukast EAT8 vahetab tänu Quickshift-tehnoloogiale käike kiirelt ja sujuvalt.  Ülekandearvude optimeerimine tagab lisaks sõidurõõmule vähese kütusekulu ning kasutusmugavuse.

Pistikhübriidid

Uus pistikhübriidajamiga linnamaastur PEUGEOT 3008 on saadaval versioonina HYBRID4 (nelikvedu, 300 hj), milles on ühendatud:

  • 147kW/200 hj PureTech bensiinimootor
  • Kaks elektrimootorit võimsusega 80 kW / 110 hj

13,2 kWh aku tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 59 km WLTP järgi mõõdetuna (69 km NEDC järgi mõõdetuna).

Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriidiga linnamaastur on ühtviisi saadaval veel ka HYBRID mudeliversioonis (kaherattavedu, 225-hj). Selles on ühendatud:

  • 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor
  • 80kW/110hj elektrimootor

13,2 kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 56 km WLTP järgi mõõdetuna (65 km NEDC järgi mõõdetuna).

 

INNOVATIIVNE TEHNOLOOGIA

PEUGEOT 3008 uue generatsiooni juhiabid suurendavad veelgi kasutusmugavust ja turvalisust ning aitavad teil kohandeda isejuhtivate autodega.
Laiendatud liiklusmärkide tuvastamine adaptiivne püsikiirusehoidja, Stop & Go, positsioneerimisabi*, sõidurajal paiknemise assistent ja aktiivne pimeala jälgimisüsteem on turvalise sõidu täiendav garantii.

 

NIGHT VISION

Night Vision öövaatlusseade tuvastab pimedas ja halva nähtavuse juures jalakäijad või loomad juba 200-250m kauguselt - juba enne kui need jõuavad juhi nähtavusulatusse ja tulede valgusvihku. Graafiline infrapunapilt võimalikust ohust kuvatakse juhile digitaalsel näidikutepaneelil. Ootamatu või ohtlikult lähedal oleva ohu tuvastamise korral rakendub automaatne hädapidurdussüsteem.

 

ADVANCED GRIP CONTROL veojõusüsteem

Advanced Grip Control on optimeeritud veojõukontrolli süsteemis  koos petsiaalsete rehvidega ning mägipidurisüsteemiga. See võimaldab optimaalse haarduvuse saavutamise ka kõige raskemate tingimustega: lumes, mudas või liivas.

HYBRID4 võimas neljarattaveoga mudeliversioon pakub suuremaid sõiduelamusi ja tavapärasest parema haarduvuse nii teedel ja tänavatel kui ka raskesti läbitavatel maastikel ning sõiduk on saadaval ka nõlvast laskumise abiga Hill Assist Descent Control

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus on süsteem, mis tuvastab kaamera abil pidevaid või katkendlikke teemärgistusjooni ning seda, kas auto ületab mõnd pikisuunas märgitud joont. Kui süsteem tuvastab, et tegu on juhusliku jooneületusega, hoiatab see juhti ning korrigeerib auto sõidusuunda.


 

Kiirusepiirangute tuvastamine

See süsteem tuvastab kiirusepiiranguid ja nende lõppu tähistavaid liiklusmärke ning kuvab need näidikuplokis. Samuti saab süsteem kiirusepiirangute teavet navigatsioonisüsteemi kaardilt.

Süsteem sisaldab ka kiirusepiirangu soovituse funktsiooni:
juhil on võimalus auto sõidukiirus viia kaamera loetud piiranguga vastavusse püsikiiruse hoidja abil.

Adaptiivne püsikiirusehoidja

Süsteem tuvastab eesliikuva auto radari abil ning hoiab sellega automaatselt eelnevalt valitud ohutut pikivahet, pidurdades ja kiirendades vastavalt eessõitja kiiruse muutumisele. Vajaduse korral toimib süsteem kuni auto jääb täielikult seisma (automaatkäigukasti korral;  manuaalkäigukastiga autol kuni kiiruseni 30 km/h).

 


NELIKVEDU

Kõrgtasemel sooritusega versioon HYBRID4 pakub tänu nelikveole rohkem sõiduelamusi ja parendatud haardevõimet nii teedel kui ka raskel maastikul, pealegi on juhil abiks Hill Assist Descent Control

 

 

 

PEUGEOT 3008 LISAVARUSTUS

Tutvuge lisavarustuse kataloogiga ja vaadake Peugeot 3008 mudeli kohta lisateavet.

Täpsema informatsiooni teie 3008'le sobiva lisavarustuse kohta saate lähimast Peugeot esindusest.

VAATA LÄHEMALT

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon